День відкритих дверей


vzd24j8Res8Уже традиційним стало проведення Дня відкритих дверей для майбутніх студентів економічного факультету. Метою даного заходу є інформування абітурієнтів про отримання кваліфікованої вищої освіти на економічному факультеті та висвітлення переваг у навчанні економічних спеціальностей. Зустріч відвідали школярі з різних сіл, міст та областей аби ознайомитися з особливостями вступу та навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Зустріч було розпочато із виступу к.е.н., доцент, декана економічного факультету  Тетяни Василівни Понедільчук. У промові йшлося про переваги отримання освіти в університеті, напрями підготовки майбутніх студентів на базі економічного факультету та їх затребуваності на ринку праці, життя факультету, тощо.

av6qH8kVXnM

Мали нагоду поділитися власним досвідом і студенти економічного факультету: Анастасія Кістол, Артем Автомеєнко, Катерина Червона та студентський декан Любов Петрухіна. Розповіді були насичені світлинами та фактами із життя студентів, їхнє дозвілля та навчання. Було згадано про міжнародні програми, які дають можливість здобути необхідний досвід та побачити світ.

Бесіду про особливості вступної кампанії 2014 для абітурієнтів провела С. В. Цимбал-Слатвінська. Майбутні студенти отримали відповіді на свої запитання та змогли краще зрозуміти процес вступу до вузу.

 

rVq3F5BnbHo

На прощання школярам прозвучали побажання отримати найкращі результати при здачі ЗНО, успіху у всіх починаннях та вдалого вибору майбутньої професії.