UITT 2015 «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм»


gk8IWYoWdqw

Нещодавно у м. Київ відбулася наймасштабніша подія у галузі туризму України – виставка UITT «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм».Студенти економічного факультету спільно з викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Р. Б. Кожухівською та І. М. Поворознюк відвідали дану виставку.

Учасники виставки мали змогу поспілкуватися  з представником туристичного оператора ANYWAYANYDAY, туристичних агенцій TUI Україна, АНЕКС-ТУР, CORAL TRAVEL та компанії АМАДЕУС Україна, а також з іншими професіоналами зі світовим ім’ям.    UQHZTqmtgXQ

Студенти дізналися багато нової та цікавої інформації з галузі туризму, яка безумовно знадобиться у подальшому, а саме: про ексклюзивні концепції у сфері туризму, бронювання турів, форму оплати туру, організацію інсентив-турів, умови надання страхових послуг, видачу візових та туристичних документів тощо. Учасникам також запам’яталося спілкування з представниками Болгарії.

Відвідування виставки UITT «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм» дало можливість студентам краще зрозуміти специфіку туристичної індустрії, ознайомитися із сучасними тенденціями та перспективами,  що безумовно знадобиться в майбутньому.