Шляхи екскурсійного маршруту “Релігійними місцями Уманщини”


foto-43

Під час вивчення дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» для студентів напряму підготовки «Туризм» викладачем Р. Б. Кожухівською було розроблено екскурсійний маршрут «Релігійні місця Уманщини». Екскурсія почалась із відвідування  однієї з найбільш шанованих святинь і місця щорічних масових паломництв хасидів – могили Цадика Нахмана. На згадку про відвідини синагоги та могили Цадика Нахмана студентам були роздані пам’ятні сувеніри та буклети. Потім студенти на чолі з викладачем відвідали єврейське кладовище, на якому поховані прихильники хасидизму.

foto-54Також туристичний маршрут включав відвідування Свято-Михайлівського  собору, однієї з найдавніших будівель міста. Послушник монастиря, що діє при соборі, докладно розповів про історію та сучасне життя собору. Студенти були вражені золотим іконостасом, розписами і численними святинями. Настоятелем Свято-Миколаївского храму було запропоновано студентам піднятися на дзвіницю та подзвонити у дзвони, тим самим відчути атмосферу собору.

Відвідування  релігійних святинь сприяють вихованню у молоді інтересу до релігії, пробудженні почуття любові та шанобливого ставлення до історичної минувшини й культурної спадщини рідного краю.