У здоровому тілі – здоровий дух!


13Для студентів економічного факультету стало гарною традицією розпочинати навчальний рік  з відзначення Дня здоров’я у Білогрудівському лісі. 

Привітала всіх із святом та побажала гарного відпочинку декан економічного факультету Тетяна Василівна Понедільчук.  Після чого між командами студентів та викладачів було проведено спортивні змагання. Усі учасники проявили себе як вправні спортсмени та досвідчені туристи.

22

Перебування на природі пов’язане з певними труднощами й вимагає певних навичок. Студенти змогли попрактикувати свої вміння орієнтуватись на місцевості, розпалювати багаття, варити кашу, смажити м’ясо й овочі, самостійно забезпечувати себе усім необхідним для повноцінного та цікавого проведення часу на природі.

Економічний факультет відомий своїм вміння весело та активно проводити вільний час. Отриманими враженнями діляться студенти.

Дмитро Коротич, 15 група

Після відвідування Білогрудівського лісу наша студентська родина стала більш дружною. Більшість приймала активну участь у спортивних конкурсах з особливим задоволенням. Після спільного відпочинку у групи з’явилось ще більше натхнення до навчання.

8

Світлана Беркун, 22 група

Після такого відпочинку з групою, я не відмовлюсь ще раз відвідати Білогрудівський ліс, і не тільки. Усі ми спробували себе у ролі справжніх туристів-дикарів: варили кашу на вогнищі, яка була по-особливому смачною. Від такого походу отримали заряд адреналіну та позитивні враження на цілий навчальний рік.

9

Марина Харук, 32 група

Опинившись на території, нас вразила чистота та охайність: акуратні  клумби, різьблені дерев`яні альтанки, столики, дубові лавочки, мангали, майданчики для спортивних ігор, ну і звісно, незрівнянний шум «тиші»

. Наша 32 група дуже задоволена відпочинком. Ми змогли добре поспілкуватись, обговорити хто і як відпочивав влітку.

Сподобались нам також розважальні ігри: естафети, квести, конкурс на найкращу страву.

Загалом, можна сказати, що відпочинок вдався! Хочемо побільше таких свят, прогулянок поза межами університету:)